DLA ARCHITEKTÓW

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów
oraz projektantów wnętrz.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

DRZWI WEWNĘTRZNE

Od początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój. Wierzymy, że nieodłącznie wiąże się to ze współpracą z ekspertami. Zrealizowaliśmy wiele indywidualnych projektów przy współpracy z firmami zewnętrznymi. Jesteśmy otwarci na indywidualne wzory drzwi wewnętrznych lakierowanych. Oferujemy fajną i ciekawą współpracę.

ZABUDOWA WNĘK

Oferujemy wykonanie zabudowy wnęk na miarę, także w oparciu o stworzone projekty drzwi wewnętrznych. 
Lubimy stolarstwo i ciekawe projekty.

drzwi wewnętrzne na wymiar

VINGO

VINGO to unikalny i autorski projekt, oferujący drzwi wewnętrzne lakierowane w podkładach. Drzwi wewnętrzne wysokiej jakości z wysokiej jakości stosowanych materiałów. Produkowane na dowolny wymiar oraz unikalne wzory. Wykonywane wielokrotnie tam, gdzie nie udaje się zastosować standardowych rozwiązań.   

drzwi wewnętrzne na wymiar drzwi mdf

BARAŃSKI PREMIUM

BARAŃSKI Premium to linia bardzo wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, stworzonych z myślą o jakości oraz pięknie natury, które odzwierciedla prawdziwe drewno. Dbałość o każdy szczegół, staranność wykonania to główne atuty tej linii. Drzwi posiadają drewnianą konstrukcję oraz unikatową powierzchnię lakierniczą. Szeroka gama modeli.

drzwi wewnętrzne na wymiar drzwi mdf

BARAŃSKI OPTIMO

BARAŃSKI Optimo to idealny pomysł segmentu mieszkaniowego, dla poszukujących jakości w optymalnych cenach. Są to drzwi oparte o materiały drewniane, drewnopochodne, wykończone okleinami syntetycznymi. Optimo to także bardzo wysoka jakość wykonania oraz stabilność konstrukcji dzięki drewnianemu ramiakowi skrzydła. 

DLA ARCHITEKTÓW

MARIUSZ POPŁAWSKI

+48 609 353 499

INFO@VINGO.PL

FORMULARZ KONTAKTOWY