DLA ARCHITEKTÓW

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów
oraz projektantów wnętrz.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

DRZWI WEWNĘTRZNE

Od początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój. Wierzymy, że nieodłącznie wiąże się to ze współpracą z ekspertami. Zrealizowaliśmy wiele indywidualnych projektów przy współpracy z firmami zewnętrznymi. Jesteśmy otwarci na indywidualne wzory drzwi wewnętrznych lakierowanych. Oferujemy fajną i ciekawą współpracę.

ZABUDOWA WNĘK

Oferujemy wykonanie zabudowy wnęk na miarę, także w oparciu o stworzone projekty drzwi wewnętrznych. 
Lubimy stolarstwo i ciekawe projekty.

VINGO

VINGO to autorski projekt drzwi wewnętrznych, malowanych lakierami kryjącymi RAL bez stosowania oklein, wykorzystujący doświadczenie w projektowaniu, rzemiośle stolarstwa oraz montażu. W ofercie drzwi wewnętrzne na wymiar, bardzo wysokiej jakości jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, przesuwne, lakierowane, zabudowy wnęk, szafy, kuchnie.

EURODOOR

EURO DOOR – drzwi eurodoor to producent ekskluzywnych drzwi wewnętrznych wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów,  z ogromną możliwością modyfikacji istniejących wzorów, a także realizacją nietypowych projektów. Oryginalna kolorystyka naturalnego drewna pochodzącego z całego świata, o niepowtarzalnym usłojeniu i barwach.

BARAŃSKI PREMIUM

BARAŃSKI Premium to linia bardzo wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, stworzonych z myślą o jakości oraz pięknie natury, które odzwierciedla prawdziwe drewno. Dbałość o każdy szczegół, staranność wykonania to główne atuty tej linii. Drzwi posiadają drewnianą konstrukcję oraz unikatową powierzchnię lakierniczą. Szeroka gama modeli.

BARANSKI OPTIMO

BARAŃSKI Optimo to idealny pomysł segmentu mieszkaniowego, dla poszukujących jakości w optymalnych cenach. Są to drzwi oparte o materiały drewniane, drewnopochodne, wykończone okleinami syntetycznymi. Optimo to także bardzo wysoka jakość wykonania oraz stabilność konstrukcji dzięki drewnianemu ramiakowi skrzydła. 

ECLISSE

Priorytetowym celem drzwi Eclisse jest zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów, poszukujących drzwi przesuwnych w kasetach, ukrytych. Wszelkie działania podejmowane przez firmę są odpowiedzią na Państwa sugestie i opinie w oparciu o trendy kształtujące się na rynku polskim. Wychodząc naprzeciw klientom, ECLISSE stale doskonali ofertę.

DRE

DRE to jeden z największych producentów drzwi wewnętrznych i zewnętrznych w Polsce. W ofercie posiada drzwi ramowe, płytowe, szklane oraz zewnętrzne. Drzwi DRE cechują się dużą ilością wzorów, które dostępne są w różnych barwach, materiałach, okleinach. Drzwi DRE od wielu lat operuje z powodzeniem na rynkach PL i EU. W ofercie produkty okleinowane.

DLA ARCHITEKTÓW

MARIUSZ POPŁAWSKI

+48 609 353 499

INFO@VINGO.PL

FORMULARZ KONTAKTOWY