DRZWI LAKIEROWANE | DRZWI Z FORNIREM | DRZWI W OKLEINIE

WYBIERZ SWÓJ MODEL

DRZWI LAKIEROWANE | DRZWI Z FORNIREM | DRZWI Z OKLEINĄ CPL

drzwi wewnętrzne na wymiar

VINGO

VINGO to unikalny i autorski projekt, oferujący drzwi wewnętrzne lakierowane w podkładach. Drzwi wewnętrzne wysokiej jakości z wysokiej jakości stosowanych materiałów. Produkowane na dowolny wymiar oraz unikalne wzory. Wykonywane wielokrotnie tam, gdzie nie udaje się zastosować standardowych rozwiązań.   

drzwi wewnętrzne na wymiar drzwi mdf

BARAŃSKI PREMIUM

BARAŃSKI Premium to linia bardzo wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, stworzonych z myślą o jakości oraz pięknie natury, które odzwierciedla prawdziwe drewno. Dbałość o każdy szczegół, staranność wykonania to główne atuty tej linii. Drzwi posiadają drewnianą konstrukcję oraz unikatową powierzchnię lakierniczą. Szeroka gama modeli.

drzwi wewnętrzne na wymiar drzwi mdf

BARANSKI OPTIMO

BARAŃSKI Optimo to idealny pomysł segmentu mieszkaniowego, dla poszukujących jakości w optymalnych cenach. Są to drzwi oparte o materiały drewniane, drewnopochodne, wykończone okleinami syntetycznymi. Optimo to także bardzo wysoka jakość wykonania oraz stabilność konstrukcji dzięki drewnianemu ramiakowi skrzydła. 

DLACZEGO DRZWI LAKIEROWANE | FORNIROWANE ?

Drzwi lakierowane MDF | Drzwi lakierowane HDF | Drzwi z fornirem

W VINGO przede wszystkim stawiamy na jakość, nie ilość. Każde produkowane skrzydło drzwiowe, ościeżnica regulowana, to unikalna technologia łącząca lakierowanie na gładko lub fornir naturalny, w połączeniu z rzemiosłem stolarstwa. W rezultacie produkty które oferujemy gwarantują jakość i solidność, którą każde wnętrze potrzebuje. Solidności w szczególności potrzebują drzwi, z uwagi na ich częstość użytkowania. Są one szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, jak i te spowodowane przez czynniki zewnętrzne takie jak temperatura, para wodna, woda, promienie UV. Stosowane przez nas metody produkcji oraz montażu, skutecznie minimalizują negatywne skutki zarówno te mechaniczne jak i zewnętrzne.

Produkty oferowane przez VINGO idealnie pasują dla domów, mieszkań oraz klientów, którzy szukają wyjątkowej jakości oraz solidności na długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli, jednak otwarci jesteśmy także na oryginalne wzory i unikalne zamówienia. W ofercie VINGO skrzydła drzwiowe, pełne, gładkie, ramiakowe, fornirowe, bezprzylgowe wraz z ościeżnicą regulowaną.
Produkujemy i oferujemy drzwi łazienkowe, drzwi pokojowe, drzwi kuchenne, drzwi salonowe, drzwi przesuwne, drzwi dwuskrzydłowe oraz drzwi indywidualne na wymagany przez klienta wzór.

Montaż drzwi wewnętrznych to bardzo istotny czynnik. Nie wystarczy drzwi kupić, gdyż istnieje wielu producentów drzwi oraz montażystów. Montaż staramy się wykonywać solidnie i rzetelnie, możesz nam zaufać. 

DRZWI PRZEMYSŁOWE

DLACZEGO DRZWI PRZEMYSŁOWE VINGO?

Drzwi HPL

Płyty HPL są materiałem wyróżniającym się unikalnymi właściwościami na tle płyt MDF, HDF wykorzystywanych w stolarstwie, ze względu na swoją wytrzymałość, odporność na wodę, wilgoć, korozję, grzyby, promieniowanie UV, ścieranie i zadrapania. W rezultacie idealnie sprawdzą się w cięższych działalnościach gospodarczych, gdzie otwieranie, zamykanie dni jest wykonywane bardzo często, a warunki użytkowania trudniejsze niż w domu, czy mieszkaniu.

DRZWI LAKIEROWANE MDF | DRZWI HDF | TERMINY REALIZACJI

Drzwi lakierowane | Drzwi MDF

W segmencie drzwi lakierowanych termin realizacji bywa zaskakująco długi. Oferujemy bardzo atrakcyjne terminy w stosunku do rynkowych.

Drzwi lakierowane MDF | HDF prosto z pracowni stolarskiej

Drzwi lakierowane prosto z pracowni stolarskiej

FORMULARZ KONTAKTOWY