DRZWI LOFTOWE

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy projektach indywidualnych.

Oferujemy możliwość wykonania drzwi dwuskrzydłowych, z naświetlami, nieregularnymi szprosami

na Wymiar,

w zależności od potrzeb oraz ich przeznaczenia. 

DRZWI LOFTOWE - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Wybór drzwi to inwestycja na lata, dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę i dłużej zastanowić się nad wyborem.
Podczas wyboru drzwi wewnętrznych do swojego domu, mieszkania, wielokrotnie nie zwracamy uwagi na konstrukcję drzwi np. tego, co znajduje się w ich środku lub z jakich materiałów składa się całość konstrukcji. Często zupełnie pomijamy bardzo ważne aspekty, a to właśnie konstrukcja, materiały, zapewniają jakość, trwałość i solidność.  
W ofercie naszej firmy, znajdziecie Państwo ramiaki wykonane z najwyższej klasy drzwiowego MDF, HDF, klejonego drewna oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej ocynkowanej.
W VINGO zawsze doradzamy montaż sprawdzonych w boju produktów, o długoletnich parametrach wytrzymałościowych. 

CO TO SĄ DRZWI LOFTOWE?

W dużym skrócie to drzwi wewnętrzne industrialne. Często występujące ze szprosami w kolorze czarnym.
Wielokrotnie prowadnice zdobione są wyglądającymi rzemieślniczo, a czasami przemysłowo zdobieniami jak np. koła, czy uchwyty. Drzwi loftowe to nieodłączny element wystroju indystrialno – naturalnego. Bardzo dobrze komponujące się z drewnem i jego imitacjami.

01

ROZWIERANE

drzwi dwuskrzydłowe

02

PRZESUWNE NAŚCIENNE

drzwi loftowe

03

PRZESUWNE CHOWANE

drzwi loftowe

JAK DOBRAĆ DRZWI LOFTOWE?

Przede wszystkim należy zastanowić się, jaki kształt chcielibyśmy osiągnąć. Możliwości jest wiele. Drzwi dwuskrzydłowe, przesuwne, z systemem stałym. W przypadku wybory rozwiązania opartego o ościeżnicę regulowaną, montaż wykonujemy dla zakończonych prac budowlanych razem ze ścianami i podłogą. Systemy natynkowe montowane są po wykonaniu gładzi oraz tynków na gotową ścianę. System wewnątrz-tynkowy, montowany jest przed położeniem tynków oraz gładzi. W systemie wewnątrz-tynkowym, skrzydło drzwiowe montowane jest na samym końcu wykonania prac budowlanych.

DRZWI LOFTOWE - WZORY

W VINGO drzwi wewnętrzne oferujemy na dowolny wymiar. Standardowe i przykładowe wzory znajdziecie Państwo w sekcji Drzwi wewnętrzne.
Jednak dla drzwi loftowych wykonujemy głównie indywidualne projekty, gdyż w większości mamy do czynienia z niestandardowymi wymiarami wnęk.

FORMULARZ KONTAKTOWY