DRZWI MDF NA WYMIAR

WYBIERZ SWÓJ MODEL

drzwi wewnętrzne na wymiar

VINGO

VINGO to unikalny i autorski projekt, oferujący drzwi MDF wewnętrzne lakierowane w podkładach. Drzwi wysokiej jakości z wysokiej jakości stosowanych materiałów. Drzwi na wymiar, drzwi wysokie oraz unikalne wzory. Wykonywane wielokrotnie tam, gdzie nie udaje się zastosować standardowych rozwiązań.   

drzwi wewnętrzne na wymiar drzwi mdf

BARAŃSKI PREMIUM

BARAŃSKI Premium to linia bardzo wysokiej jakości drzwi, stworzonych z myślą o jakości oraz pięknie natury, które odzwierciedla prawdziwe drewno. Dbałość o każdy szczegół, staranność wykonania to główne atuty tej linii. Drzwi posiadają drewnianą konstrukcję oraz unikatową powierzchnię lakierniczą. Szeroka gama modeli.

drzwi wewnętrzne na wymiar drzwi mdf

BARAŃSKI OPTIMO

BARAŃSKI Optimo to idealny pomysł dla poszukujących jakości w optymalnych cenach. Są to drzwi oparte o materiały drewniane, drewnopochodne, wykończone okleinami syntetycznymi. Optimo to także bardzo wysoka jakość wykonania oraz stabilność konstrukcji dzięki drewnianemu ramiakowi skrzydła. 

Drzwi MDF | Drzwi HDF | Drzwi z fornirem

W VINGO przede wszystkim stawiamy na jakość, nie ilość. Każde produkowane skrzydło drzwiowe, ościeżnica regulowana, to unikalna technologia łącząca lakierowanie na gładko lub fornir naturalny, w połączeniu z rzemiosłem stolarstwa. W rezultacie produkty które oferujemy gwarantują jakość i solidność, którą każde wnętrze potrzebuje. Solidności w szczególności potrzebują drzwi wewnętrzne, z uwagi na ich częstość użytkowania. Są one szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, jak i te spowodowane przez czynniki zewnętrzne takie jak temperatura, para wodna, woda, promienie UV. Stosowane przez nas metody produkcji oraz montażu, skutecznie minimalizują negatywne skutki zarówno te mechaniczne jak i zewnętrzne.

Produkty VINGO idealnie pasują dla domów, mieszkań oraz klientów, którzy szukają wyjątkowej jakości oraz solidności na długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli, jednak otwarci jesteśmy także na oryginalne wzory i unikalne zamówienia. W rezultacie produkty VINGO to skrzydła drzwiowe, pełne, gładkie, ramiakowe, fornirowe, bezprzylgowe wraz z ościeżnicą regulowaną.
Produkujemy drzwi łazienkowe, drzwi pokojowe, drzwi kuchenne, drzwi salonowe, drzwi przesuwne, drzwi dwuskrzydłowe oraz drzwi indywidualne na wymagany przez klienta wzór.

FORMULARZ KONTAKTOWY