DRZWI MDF | HDF | DREWNO | STAL

WYBIERZ SWÓJ MODEL

VINGO

VINGO to autorski projekt drzwi wewnętrznych, malowanych lakierami kryjącymi RAL bez stosowania oklein, wykorzystujący doświadczenie w projektowaniu, rzemiośle stolarstwa oraz montażu. W ofercie drzwi wewnętrzne na wymiar, bardzo wysokiej jakości jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, przesuwne, lakierowane, zabudowy wnęk, szafy, kuchnie.

EURODOOR

EURO DOOR – drzwi eurodoor to producent ekskluzywnych drzwi wewnętrznych wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów,  z ogromną możliwością modyfikacji istniejących wzorów, a także realizacją nietypowych projektów. Oryginalna kolorystyka naturalnego drewna pochodzącego z całego świata, o niepowtarzalnym usłojeniu i barwach.

BARAŃSKI PREMIUM

BARAŃSKI Premium to linia bardzo wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, stworzonych z myślą o jakości oraz pięknie natury, które odzwierciedla prawdziwe drewno. Dbałość o każdy szczegół, staranność wykonania to główne atuty tej linii. Drzwi posiadają drewnianą konstrukcję oraz unikatową powierzchnię lakierniczą. Szeroka gama modeli.

BARANSKI OPTIMO

BARAŃSKI Optimo to idealny pomysł segmentu mieszkaniowego, dla poszukujących jakości w optymalnych cenach. Są to drzwi oparte o materiały drewniane, drewnopochodne, wykończone okleinami syntetycznymi. Optimo to także bardzo wysoka jakość wykonania oraz stabilność konstrukcji dzięki drewnianemu ramiakowi skrzydła. 

ECLISSE

Priorytetowym celem drzwi Eclisse jest zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów, poszukujących drzwi przesuwnych w kasetach, ukrytych. Wszelkie działania podejmowane przez firmę są odpowiedzią na Państwa sugestie i opinie w oparciu o trendy kształtujące się na rynku polskim. Wychodząc naprzeciw klientom, ECLISSE stale doskonali ofertę.

DRE

DRE to jeden z największych producentów drzwi wewnętrznych i zewnętrznych w Polsce. W ofercie posiada drzwi ramowe, płytowe, szklane oraz zewnętrzne. Drzwi DRE cechują się dużą ilością wzorów, które dostępne są w różnych barwach, materiałach, okleinach. Drzwi DRE od wielu lat operuje z powodzeniem na rynkach PL i EU. W ofercie produkty okleinowane.

DLACZEGO DRZWI MDF LAKIEROWANE | FORNIROWANE ?

Drzwi MDF | Drzwi HDF | Drzwi z fornirem

W VINGO przede wszystkim stawiamy na jakość, nie ilość. Każde produkowane skrzydło drzwiowe, ościeżnica regulowana, to unikalna technologia łącząca lakierowanie na gładko lub fornir naturalny, w połączeniu z rzemiosłem stolarstwa. W rezultacie produkty które oferujemy gwarantują jakość i solidność, którą każde wnętrze potrzebuje. Solidności w szczególności potrzebują drzwi wewnętrzne, z uwagi na ich częstość użytkowania. Są one szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, jak i te spowodowane przez czynniki zewnętrzne takie jak temperatura, para wodna, woda, promienie UV. Stosowane przez nas metody produkcji oraz montażu, skutecznie minimalizują negatywne skutki zarówno te mechaniczne jak i zewnętrzne.

Produkty VINGO idealnie pasują dla domów, mieszkań oraz klientów, którzy szukają wyjątkowej jakości oraz solidności na długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli, jednak otwarci jesteśmy także na oryginalne wzory i unikalne zamówienia. W rezultacie produkty VINGO to skrzydła drzwiowe, pełne, gładkie, ramiakowe, fornirowe, bezprzylgowe wraz z ościeżnicą regulowaną.
Produkujemy drzwi łazienkowe, drzwi pokojowe, drzwi kuchenne, drzwi salonowe, drzwi przesuwne, drzwi dwuskrzydłowe oraz drzwi indywidualne na wymagany przez klienta wzór.

DRZWI MDF | DRZWI HDF | TERMINY REALIZACJI

Drzwi lakierowane | Drzwi MDF

W segmencie drzwi lakierowanych termin realizacji bywa zaskakująco długi. Oferujemy bardzo atrakcyjne terminy w stosunku do rynkowych.

Drzwi MDF | HDF prosto z pracowni stolarskiej

Drzwi MDF

FORMULARZ KONTAKTOWY