DRZWI MDF | HDF | DREWNO

WYBIERZ SWÓJ MODEL

VINGO

VINGO to autorski projekt, wykorzystujący możliwości naszej rodzinnej pracowni stolarskiej oraz 20letnie doświadczenie w stolarstwie. Oferujemy drzwi wewnętrzne lakierowane na dowolny wymiar, zabudowy wnęk, szafy z płyt laminowanych, fronty MDF, a także realizację mebli kuchennych podczas realizacji większych inwestycji. Drzwi, zabudowy, meble wykonywane są w dowolnej palecie kolorystyki RAL, NCS lub dowolnych laminatach. W linii VINGO istnieje wiele ciekawych modeli oraz ponadczasowych rozwiązań. Oryginalnie opracowana konstrukcja.

SIMPLE DOOR

SIMPLE DOOR – to linia ekskluzywnych drzwi wewnętrznych, która pomimo swego bogactwa wzorniczego, kolorystycznego i wymiarowego, pozwala w prosty sposób dopasować drzwi do potrzeb każdego klienta. Bogactwo kolorystyki, a przede wszystkim ilości dostępnych fornirów, pozwala na  przygotowanie oferty najbardziej wymagających klientów. Nie bez znaczenia są wykorzystywane forniry naturalne, gdyż to właśnie dzięki nim uzyskujemy efekt naturalnego drewna. VINGO jest oficjalnym dystrybutorem marki SIMPLE DOOR.

EURODOOR

EURO DOOR – to producent ekskluzywnych drzwi wewnętrznych wykonywanych na indywidualne zamówienia klientów,  z ogromną możliwością modyfikacji istniejących wzorów, a także realizacją nietypowych projektów. Oryginalna kolorystyka naturalnego drewna pochodzącego z całego świata, o niepowtarzalnym usłojeniu i barwach.
Produkty EURODOOR to wielokrotnie szyte na miarę rozwiązania, o specyficznych oraz oryginalnych wymiarach oraz kolorach. Całość konstrukcji poparta długoletnim doświadczeniem oraz jakością. 

ECLISSE

Priorytetowym celem ECLISSE jest zaspokojenie potrzeb i wymagań naszych klientów. Wszelkie działania podejmowane przez naszą firmę są odpowiedzią na Państwa sugestie i opinie w oparciu o trendy kształtujące się na rynku polskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale doskonalimy naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowych produktów. System przesuwny chowany w ścianę daje maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej pomieszczenia. Konstrukcję systemu tworzy kaseta wykonana z metalowych elementów. 

DLACZEGO DRZWI MDF LAKIEROWANE | FORNIROWANE ?

Drzwi MDF | Drzwi HDF | Drzwi z fornirem

W VINGO przede wszystkim stawiamy na jakość, nie ilość. Każde produkowane skrzydło drzwiowe, ościeżnica regulowana, to unikalna technologia łącząca lakierowanie na gładko lub fornir naturalny, w połączeniu z rzemiosłem stolarstwa. W rezultacie produkty które oferujemy gwarantują jakość i solidność, którą każde wnętrze potrzebuje. Solidności w szczególności potrzebują drzwi wewnętrzne, z uwagi na ich częstość użytkowania. Są one szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, jak i te spowodowane przez czynniki zewnętrzne takie jak temperatura, para wodna, woda, promienie UV. Stosowane przez nas metody produkcji oraz montażu, skutecznie minimalizują negatywne skutki zarówno te mechaniczne jak i zewnętrzne.

Produkty VINGO idealnie pasują dla domów, mieszkań oraz klientów, którzy szukają wyjątkowej jakości oraz solidności na długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli, jednak otwarci jesteśmy także na oryginalne wzory i unikalne zamówienia. W rezultacie produkty VINGO to skrzydła drzwiowe, pełne, gładkie, ramiakowe, fornirowe, bezprzylgowe wraz z ościeżnicą regulowaną.
Produkujemy drzwi łazienkowe, drzwi pokojowe, drzwi kuchenne, drzwi salonowe, drzwi przesuwne, drzwi dwuskrzydłowe oraz drzwi indywidualne na wymagany przez klienta wzór.

DRZWI MDF | DRZWI HDF | TERMINY REALIZACJI

Drzwi lakierowane | Drzwi MDF

W segmencie drzwi lakierowanych termin realizacji bywa zaskakująco długi. Oferujemy bardzo atrakcyjne terminy w stosunku do rynkowych.

Drzwi MDF | HDF prosto z pracowni stolarskiej

Drzwi MDF

FORMULARZ KONTAKTOWY