DRZWI PRZESUWNE

JAKIE DRZWI PRZESUWNE WYBRAĆ?

Wybór drzwi to inwestycja na lata, dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę i dłużej zastanowić się nad wyborem.
Podczas wyboru drzwi wewnętrznych do swojego domu, mieszkania, wielokrotnie nie zwracamy uwagi na konstrukcję drzwi np. tego, co znajduje się w ich środku lub z jakich materiałów składa się całość konstrukcji. Często zupełnie pomijamy bardzo ważne aspekty, a to właśnie konstrukcja, materiały, zapewniają jakość, trwałość i solidność.  
W ofercie naszej firmy, znajdziecie Państwo ramiaki wykonane z najwyższej klasy drzwiowego MDF, HDF, klejonego drewna oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej ocynkowanej.
W VINGO zawsze doradzamy montaż sprawdzonych w boju produktów, o długoletnich parametrach wytrzymałościowych. 

01

SYSTEM NAŚCIENNY

drzwi przesuwne

02

SYSTEM NAŚCIENNY LOFT

drzwi loftowe

03

SYSTEM WEWNĄTRZ-TYNKOWY

drzwi loftowe

CO TO SĄ DRZWI PRZESUWNE?

Drzwi przesuwne to skrzydła drzwiowe montowane na dedykowanych prowadnicach natynkowych lub wewnątrz-tynkowych.
To istotne by siła udźwigu danej prowadnicy lub kasety, była optymalnie dostosowana to wagi skrzydła, celem ich bezproblemowego użytkowania.

JAK DOBRAĆ DRZWI PRZESUWNE?

Przede wszystkim należy zastanowić się, jaki system prowadnicy wybrać. Systemy natynkowe montowane są po wykonaniu gładzi oraz tynków na gotową ścianę. System wewnątrz-tynkowy, montowany jest przed położeniem tynków oraz gładzi. W systemie wewnątrz-tynkowym, skrzydło drzwiowe montowane jest na samym końcu wykonania prac budowlanych.

DRZWI PRZESUWNE - WZORY

W VINGO oferujemy drzwi wewnętrze na dowolny wymiar. Standardowe i przykładowe wzory znajdziecie Państwo w sekcji Drzwi wewnętrzne.
Oczywiście otwarci jesteśmy także na unikalne wzory wymagane przez klientów. Podeślij nam swój projekt, a odwzorujemy go w rzeczywistości, oczywiście zachowując odpowiednie parametry konstrukcji, z zachowaniem odpowiednich wymiarów.

MONTAŻ

Montaż to ważny element każdej pracy budowlanej. Samo wykonanie produktu, nie jest wystarczające do uzyskania zadowalającego efektu. Poczucie estetyki, profesjonalne podejście, doświadczenie, to parametry które są niezbędne do zapewnienia ładnej i trwałej konstrukcji. Posiadamy doświadczenie w montażu nawet bardzo wieloskładnikowych konstrukcji.

FORMULARZ KONTAKTOWY