DRZWI Z PANELEM

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy projektach indywidualnych.

DRZWI Z PANELEM - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Wybór drzwi to inwestycja na lata, dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę i dłużej zastanowić się nad wyborem.
Podczas wyboru drzwi wewnętrznych do swojego domu, mieszkania, wielokrotnie nie zwracamy uwagi na konstrukcję drzwi np. tego, co znajduje się w ich środku lub z jakich materiałów składa się całość konstrukcji. Często zupełnie pomijamy bardzo ważne aspekty, a to właśnie konstrukcja, materiały, zapewniają jakość, trwałość i solidność.  
W ofercie naszej firmy, znajdziecie Państwo ramiaki wykonane z najwyższej klasy drzwiowego MDF, HDF, klejonego drewna oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej ocynkowanej.
W VINGO zawsze doradzamy montaż sprawdzonych w boju produktów, o długoletnich parametrach wytrzymałościowych. 

CO TO SĄ DRZWI Z PANELEM?

Drzwi z panelem, drzwi z wysokimi opaskami, drzwi z supraportą, drzwi z panelami to drzwi wewnętrzne  bezprzylgowe, imitujące drzwi wysokie lub obudowane z każdej strony panelami. Opaska górna bowiem wykonywana jest na wymiar tak, by licowała się z sufitem stanowiąc jednolitą płaszczyznę, dzięki czemu optycznie powiększane jest wnętrze. W przypadku rozwiązań, w których chcemy obudować drzwi płytami z każdej strony, stosowane są dedykowane ościeżnice.

01

Z PANELEM GÓRNYM

drzwi z panelem

JAK DOBRAĆ DRZWI Z PANELEM GÓRNYM?

Przede wszystkim należy zastanowić się, jaki charakter wnętrza chcielibyśmy osiągnąć. Możliwości jest wiele, gdyż panel może być lakierowany, fornirowany. W przypadku wyboru rozwiązania opartego o ościeżnicę regulowaną, montaż panela, najbezpieczniej wykonujemy po zakończonych prac budowlanych razem ze ścianami, sufitem oraz podłogą. To istotny aspekt, gdyż chcemy by panel możliwie optymalnie licował się z sufitem, a uciekające piony i poziomy wielokrotnie odbiegają od założonych na projektach.

Drzwi z panelami górnymi to optymalne rozwiązanie by powiększyć przestrzeń optycznie !!!

Drzwi z opaską do sufitu, mogą być wykonane z panelem dla każdego wzoru oferowanego przez VINGO. W przypadku produktów, któryhch VINGO jest oficjalnym dystrybutorem, zawsze należy zweryfikować możliwości u producenta.

FORMULARZ KONTAKTOWY