O NAS

Z PASJI DO STOLARSTWA

Jesteśmy ludźmi ciekawymi świata.
Od wielu lat pasjonujemy się naturą, drewnem i stolarstwem. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w fachu stolarki drzwiowej, specjalizując się w projektowaniu, produkcji, wymiarowaniu, doradztwie, sprzedaży i montażu.
Dzięki wypracowanemu doświadczeniu, udało nam się opracować ciekawą i autorską ofertę dla naszych klientów. Lubimy drzwi, zabudowy i meble. Inspiracja naturą pcha Nas do działania. Stale poszerzamy ofertę naszych produktów i zawsze staramy się dbać o dobre relacje z klientami.
Jesteśmy otwarci na współpracę oraz nowe znajomości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

drzwi wewnętrzne na wymiar

VINGO

VINGO to unikalny i autorski projekt, oferujący drzwi wewnętrzne lakierowane w podkładach. Drzwi wewnętrzne wysokiej jakości z wysokiej jakości stosowanych materiałów. Produkowane na dowolny wymiar oraz unikalne wzory. Wykonywane wielokrotnie tam, gdzie nie udaje się zastosować standardowych rozwiązań.   

drzwi wewnętrzne na wymiar drzwi mdf

BARAŃSKI PREMIUM

BARAŃSKI Premium to linia bardzo wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, stworzonych z myślą o jakości oraz pięknie natury, które odzwierciedla prawdziwe drewno. Dbałość o każdy szczegół, staranność wykonania to główne atuty tej linii. Drzwi posiadają drewnianą konstrukcję oraz unikatową powierzchnię lakierniczą. Szeroka gama modeli.

drzwi wewnętrzne na wymiar drzwi mdf

BARAŃSKI OPTIMO

BARAŃSKI Optimo to idealny pomysł segmentu mieszkaniowego, dla poszukujących jakości w optymalnych cenach. Są to drzwi oparte o materiały drewniane, drewnopochodne, wykończone okleinami syntetycznymi. Optimo to także bardzo wysoka jakość wykonania oraz stabilność konstrukcji dzięki drewnianemu ramiakowi skrzydła. 

FORMULARZ KONTAKTOWY