Inspirujemy się naturą

O firmie VINGO

Drzwi wewnętrzne | Drzwi lakierowane MDF | Drzwi wewnerzne Warszawa | Drzwi wewnetrzne mazowieckie

jesteśmy firma rodzinną, która od prawie 15lat trudni się produkcją drzwi wewnętrznych. Dzięki wypracowanemu doświadczeniu, opracowaliśmy unikalna technologię produkcji drzwi wewnętrznych. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży, montażu oraz transporcie drzwi wewnętrznych. Bardzo cenimy sobie jakość, dlatego produkujemy drzwi wewnetrzne z segmentu Premium, które służą długie lata.

Dlaczego wybrać drzwi lakierowane VINGO?

Jakość | Solidność | Estetyka 

Przede wszystkim stawiamy na jakość, nie ilość. Każde produkowane skrzydło drzwiowe, ościeżnica, to unikalna technologia gwarantująca jakość i solidność, którą wnętrze potrzebuje. Każde drzwi narażone są na ich wielokrotne otwieranie, uderzanie, temperaturę, parę wodą, promienie UV.

Produkty VINGO idealnie pasują do domów, mieszkań oraz klientów, którzy szukają wyjątkowej jakości oraz solidności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli, jednak otwarci jesteśmy także na oryginalne zamówienia. W rezultacie produkty VINGO to skrzydła drzwiowe, pełne, gładkie, bezprzylgowe wraz z ościeżnicą regulowaną.

Co istotne, skrzydło oraz ościeżnica są 4 krotnie lakierowane dedykowanymi preparatami odpornymi na działanie uszkodzeń zewnętrznych takich jak woda, czy temperatura.

Czas realizacji

W segmencie drzwi lakierowanych termin realizacji bywa zaskakująco długi. Oferujemy bardzo atrakcyjne terminy w stosunku do rynkowych.

Zaufanie

Na runku polskim funkcjonujemy już od 15lat. Zatem początku istnienia staramy się budować zaufane relacje z naszymi klientami, które są. dla nas priorytetem. Podsumowując drzwi wewnętrzne lakierowane odpowiadające na potrzeby klientów to nasza specjalność.

Jakość

Naszą prace oraz produkty cechuje jakość, nie ilość. Staramy się by produkty drzwiowe spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy najwyższej klasy materiały, dzięki którym każde drzwi będą służyły długie lata.

Pracownicy

Jesteśmy niewielką firmą rodzinną z tradycjami, dbająca o swoich pracowników i atmosferę. Dzięki wieloletniej tradycji, udało się wypracować optymalną atmosferę pracy, o którą dbamy za wszelką cenę

Oferta

Posiadamy kompleksową i konkurencyjną ofertę w segmencie drzwi wewnętrzne lakierowane MDF. Oferujemy produkcję, transport, montaż oraz uczciwe rynkowe ceny.