O NAS

Z PASJI DO STOLARSTWA

Jesteśmy ludźmi ciekawymi świata.
Od wielu lat pasjonujemy się naturą, drewnem i stolarstwem. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w fachu stolarki drzwiowej, specjalizując się w projektowaniu, produkcji, wymiarowaniu, doradztwie, sprzedaży i montażu.
Dzięki wypracowanemu doświadczeniu, udało nam się opracować ciekawą i autorską ofertę dla naszych klientów. Lubimy drzwi, zabudowy i meble. Inspiracja naturą pcha Nas do działania. Stale poszerzamy ofertę naszych produktów i zawsze staramy się dbać o dobre relacje z klientami.
Jesteśmy otwarci na współpracę oraz nowe znajomości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

VINGO

VINGO to autorski projekt drzwi wewnętrznych, malowanych lakierami kryjącymi RAL bez stosowania oklein, wykorzystujący doświadczenie w projektowaniu, rzemiośle stolarstwa oraz montażu. W ofercie drzwi wewnętrzne na wymiar, bardzo wysokiej jakości jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, przesuwne, lakierowane, zabudowy wnęk, szafy, kuchnie.

BARAŃSKI PREMIUM

BARAŃSKI Premium to linia bardzo wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, stworzonych z myślą o jakości oraz pięknie natury, które odzwierciedla prawdziwe drewno. Dbałość o każdy szczegół, staranność wykonania to główne atuty tej linii. Drzwi posiadają drewnianą konstrukcję oraz unikatową powierzchnię lakierniczą. Szeroka gama modeli.

BARANSKI OPTIMO

BARAŃSKI Optimo to idealny pomysł segmentu mieszkaniowego, dla poszukujących jakości w optymalnych cenach. Są to drzwi oparte o materiały drewniane, drewnopochodne, wykończone okleinami syntetycznymi. Optimo to także bardzo wysoka jakość wykonania oraz stabilność konstrukcji dzięki drewnianemu ramiakowi skrzydła. 

FORMULARZ KONTAKTOWY